Photobooth İzmir Web Sitesi Yayında

Photobooth İzmir Web Sitesi Yayında

Yaklaşık 2 aylık bir çalışma sonucunda web sitemizi yayına aldık.Web ve grafik tasarım uzmanlık alanlarımızdan sadece bir tanesi. Uzun araştırma ve tasarım & kodlama süresinden sonra içerik hazırlıklarımız ile devam etti.Sitemiz 7 ana kategoriden oluşuyor.


Photobooth
Photobooth hakkında genel bilgi, kullanım alanları hakkında detaylar ve müşterilerimizin bize sıkça sorulan sorular hakkında bilgilendirmeler bulunmaktadır.

Servislerimiz
Sizlere verdiğimiz hizmetler hakkında bilgilendirmeler bulunmaktadır.

Portfolyo
Sitemizin ana içeriklerinden biridir. Yaptığımız çalışmaların bir özetini bu site bölüm altında bulabilirsiniz.

Paketlerimiz
Bütçenize göre hazırladığımız paketlerin bulunduğu bir içeriktir. Bronze, Silver, Gold ve Diamond olmak üzere 4 paket çeşidimiz bulunmaktadır. Ek Hizmetler ve genel bilgileri paketlerin hemen altında bulabilirsiniz.

Blog
Photobooth ve bizi size daha iyi tanıtmak amaçlı kullandığımız yazı ve fotoğraf ağırlıklı içeriktir. Bizim en güncel ve eğlenceli bölümümüz olacaktır.

Hakkımızda
Firmamız ve takımımız hakkında geniş bir bilgiye bu menü altından ulaşabilirsiniz.

İletişim
Elbette Kurumsal bir firmayız. Tüm iletişim, Harita ve Vergi bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Çok fazla ofiste duramıyoruz, cep telefonundan bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.Kısaca özetlersek sitemiz bu ana yapı üzerine kuruludur, sizin fikir ve önerilerinizi her daim bekliyoruz.