Photo Booth Nedir

Türkçe açılımı "Fotoğraf Kabini" dir. Photobooth un tarihçesi aslında 1889 tarihine kadar uzanıyor. Fransız mucit T. E. ENJALBERT tarafından kullanabilir hale getirildi ve 1889 yılının mart ayında patentini aldı. Foto kabin günümüze kadar bir çok değişikler yaşadı. Teklonojinin gelişmesiyle sabit durumdan hareketli haline hızlıca bir geçiş yaptı. Artık istenildiğinde 1 saatte kurulup sonra tekrar bozulabilecek durumdadır.
...

Foto kabinin günümüzdeki amacı özel günlerde (event) bir eğlence ve anı aracı olmasıdır. Genel olarak klasik ve açık olmak üzere 2 çeşit kutu/ kabin bulunmaktadır. Biz geçmişin rustik / vintage tarzını günümüz teknolojisini birleştirerek "Açık Hava (Open Air)" kutusunu meydana getirdik.Bu yeniliğim bir çok artısı bulunmaktadır.

Açık Hava Photobooth

  • + Arka Plan Çeşitliği
  • + 10-12 kişinin aynı kadraja sığabilmesi
  • + Geniş Alan
  • + Üstün ışık ve fotoğraf kalitesi

Eğlenceyi artırmak için gereken her şeyi getireceğiz: etkinliğiniz için tasarlanmış özel kutu tasarımı, arka plan, eğlenceli şapka, gözlük, maske ve ilginç aksesular ile siz ve misafirlerinizin eğlendiğinden emin olmak için orada olacak arkadaş canlısı bir fotoğraf kabini görevlisi ile birlikte size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.


Özel gününüzün her anının ve açısının yakalanması ve sonsuza kadar saklanması güzel olacağını düşünüyoruz. Fotoğraf kutumuz ne işemi yarar? Misafirlerinizi bir araya getirir, gülümsetir ve güldürür, onlara o anı sonsuza dek hatırlamaları için özel bir hatıra verir.

Photobooth İzmir Tanıtım Videosu