Kabin Özellikleri ve S.S.S

Kabin ve teknik özellikleri hakkında kısa bilgilerin yer aldığı bu bölümde, müşterilerimizin bize en çok sordukları sorularla ilgili bilgileri içermektedir.
...

Dokunmatik Ekran ve Dsrl Fotoğraf Makinası Hakkında Bilgi Verebilir misiniz ?

Kabinimizde ön ve yan olmak üzere 1 adet dokunmatik ekran bulunmaktadır. Misafirleriniz fotoğraf çekim sırasında kendilerini görerek en eğlenceli pozunu verebilir. Hostesimiz veya misafirleriniz çekimi istediklerini zaman başlatabilirler. Kabinde kullanılan DSRL makinalar en yeni versiyonlardan seçilmektedir.

Fotoğraf Baskısı ve Tasarım türleriniz nelerdir?

Yüksek kalite termal fotoğraf baskısı verilmektedir. Genel olarak 10x15 cm kullanılmaktadır. Özel isteklere göre 5x15 cm veya 15x20 cm boyutlarında baskı seçeneklerimiz de vardır. Çekim bittikten sonra 8-10 saniye aralığında fotoğrafınız baskı halinde elinizde olacaktır. O günkü etkinliğin konseptine, rengine ve temasına göre baskılarınıza kişiye/firmaya göre özel tasarım yapılmaktadır.

Arka Plan ve Aksesuar kutunuzda neler var?

Standart paketlerimizde farklı tarzda hazırda bekleyen 15 adet birbirinden güzel fonumuz bulunmaktadır. Etkinliğin konseptine göre en uygun fon seçilmektedir. Hazır fonlardan konsepte uygun fon bulunamazsa ortamda uygun bir yere kutumuzu konumlandırabiliriz. Konsepte göre aksesuar kutumuzu şekillendiriyoruz. Maskeler, şapkalar, konuşma baloncukları, gözlük vb. aksesuarlarla misafirleriniz keyifli ve eğlenceli anlar yaşamaktadır.

Fotoğrafları Anında veya Sonrasında Sosyal Medyada Yayınlayabilir miyim?

Tek kelime ile kesinlikle... Çekim tamamlandıktan sonra misafirleriniz anında kendilerine mail olarak dijital olarak gönderebilirler.. Hizmet sonunda tüm fotoğraflar wetransfer e yüklenerek organizasyon sahiplerine teslim edilmektedir.

Kutu nasıl çalışmaktadır?

Kutu jeton veya para ile çalışmamaktadır. Organizasyon sahiplerinden veya sponsorlardan kabinin kiralama ücreti alınmaktadır. Misafirlerinizden ek herhangi bir ücret alınmamaktadır. Kabinin tam günde 6 saat, yarım günde 3 saat aralıksız çalışması idealdir.

Photobooth un teknik, alan ve ekip gereksinimleri nelerdir?

Alanda 1 adet elektrik prizi ve sosyal medyada yayınlanacaksa wi-fi desteği aranmaktadır. Minimum 3x3 metre ve yaklaşık 10 m2 alan gerekmektedir. Etkinlik sırasında 1 teknik ve 1 hostes hizmet öncesi, hizmet anında ve sonrasında hazır bulunacaktır.

Photobooth fiyatları neye göre belirlenmektedir ?

Öncelikle izmir ve izmire olan uzaklık, bu araç ve konaklama olarak ücretlere yansımaktadır.Organizasyondaki kutunun aktif olacağı saat ve kişi sayısıda bizim için bir kriterdir.Ekipman, Aksesuar ve Hostest kalitemizi her zaman üst sınırda tuttuğumuzu unutmayın.