360 Booth / 360 Video Spin

Sizi sıradanlıktan uzaklaştırmak ve Instagram hikayelerini bir üst seviyeye taşımak için buradayız! 80 cm'lik LEDli platformumuz ve döner video ile sizi çevreleyerek, Instagram hikayelerinizde unutulmaz anlar yaratıyoruz. 360 booth yaratıcılığı yansıtır ve etkinliğiniz için markalı ve benzersiz şekilde oluşturulmuş, anında paylaşılabilir içerik sağlar.
360 Video Booth İzmir

Nasıl Çalışır?

80 cm lik ledli bir panelimiz ve kameranın dönmesini sağlayan bir mekanizmamız mevcuttur.1-4 kişi çıktığınız bu platformda 15-20 saniye etrafınızda dönerek sizi eğlenirken farklı açılırdan ve hızlı/slow montion video görüntünüzü alır.

360 Videoda etkinliğimize ait logo/tasarımları uygulayabilir miyiz?

Elbette uygulayabilirsiniz, bizdeki hazır taslaklardan yararlanarak 720x1280px bir alana istediğiniz gibi .PNG formatta brand/tasarım uygulayabilirsiniz. Dilerseniz bize ileteceğiniz 18 saniyelik müziği bile otomatik olarak videonun üstüne atayabiliyoruz.

Peki bu videolar bize veya misafirlerimize nasıl ulaşıyor ?

Bu konuda birçok seçeneğimiz bulunmaktadır. iPhone telefonu olanlara AirDrop ile 15 saniye içinde video iletebiliyoruz. Android telefonu olanlar üzülmesin; QR, WhatsApp ve Mail olarak size ortalama 30 saniye içinde ulaştırabiliyoruz.

360 Video Spin nerelerde kullanabilinir ?

Düğünler, Kurumsal Etkinlik / Yılbaşı / Piknik / Kongreler , Festival ve Doğum günleri gibi bir çok kutlamada kullanabilinir.

Kurulum Koşulları Nelerdir ?

Alan olarak 10 m2 (3x3 metre) yeterlidir. Sürekli dönen bir mekanizma olduğu için köşe veya güvenli bir alanda olması avantajlıdır. Ortalama bir kişi veya grup, 2 dakika içinde telefonlarında sorunsuz bir şekilde bu inanılmaz videoya ulaşabilirler. Elektrik olmayan alanlarda veya kesinti durumlarında bile hizmetimize kesintisiz devam edebilen 360 derece video döndürme hizmetidir. Kurulum için ortalama 1 saat yeterli olmaktadır.

Hangi İllere Hizmet Veriyorsunuz ?

Başta İzmir olmak üzere Çeşme, Urla, Bodrum, Kuşadası, Ege ve Akdeniz bölgesine hizmet verebiliyoruz.

Neden 360 Video Spin Platformunu Kullanmalısınız ?

• Etkileyici Görsellik: Sadece birkaç saniyede, etrafınızdaki ortamı ve enerjiyi yakalayan benzersiz video içerikleri oluşturun.

• İnovasyon ve Şıklık: 80 cm'lik LED platformumuz, sizi çevreleyen ışıkla birleşerek modern ve şık bir görünüm sunar.

• Instagram Hikayelerinizde Fark Yaratın: Takipçilerinizi sıradan hikayelerden sıyırın ve onlara unutulmaz bir deneyim sunun.