Video Booth

Kutlama zamanı misafirleriniz farklı tür ve konseptlerde otomatik olarak video çekimi yapılmaktadır.Düğünlerde hatıra defterinin yerini alan video booth, ek olarak bomerang, gif fotoğraf/video ve slow motion çekim teknikleriyle misafirlerinize ayrı bir eğlence ve güzel anılar katar. Kurumsal etkinliklerde soru/cevap tarzı anket/röportaj tarzında kayıt ile farklı bir kullanım alanı yaratabilirsiniz.


Hatıra / Dilek Konuşması

30-40 Saniyelik misafirlerinizin dilek ve duygularının ses/görüntüsünün alınması, Misafirlerinize soru/cevap şekilinde sorular sorarak düşünlerini alma ve tüm görüntülerinin birleştirilerek, 1 hafta içinde teslimi

Gif Video / Fotoğraf

3 er saniyelik aralıkla 4 adet fotoğraf karelenerek GIF formatına çevrilmektedir. Misafirleriniz kendilerine anında mail olarak da gönderebilirler.

Bomerang

Bomerang video çekme özelliği ve misafirleriniz kendilerine anında mail olarak da gönderebilirler

Slow Montion

Misafirlerinizin 5 saniyelik “Slow Montion” görüntülerini alma özelliği ve misafirleriniz kendilerine anında mail olarak da gönderebilirler

Nasıl Kullanılır ?

Düğünlerde karşılama veya düğün alanına yakın bir yere konumlandırılarak hostesimiz desteği ile 19:00-21:00 arası duygu/hatıra/dilek lerini 30-45 saniyelik videolar ile sesli olarak kayıt altına almak.21:00-00:00 arasıda daha eğlenceli kısım olan gif/bomerang/slow motion görüntüler alarak (misafirleriniz kendilerine mail olarakta alabilirler) düğün sonrası hazırlacağımız videoya renk katabilirler.
Videobooth un bir çok türde versiyonları vardır. Slow Montion, Green Box, Klip, Gelin & Damada mesaj vb. birçok alanda kullanılabilir. Kurulumu foto kabine göre daha pratiktir.