Magazin Cover

Organizasyonlarınızda misafirlerinizi dergi kapağı yaparak yıldız olmasına nedersiniz ? Bu keyifli çalışmanın adına magazin cover diyoruz. Amaçımız misafirlerin kendilerini sizin belirleceğiniz konsept ile dergi kapağına taşımaktır.
Magazin Cover İzmir

Hiç yüzünüzün bir derginin kapağını zarafetle görmeyi hayal ettiniz mi? Photobooth İzmir'in Magazine Cover kabini ile rüya gerçek oluyor...!

Magazin Cover, kullanıcılara kuruma özel derginin ön kapağında kendilerini görme fırsatı sunan özel bir fotoğraf kabini olup, kullanıcıya heyecanlı kişiselleştirilmiş bir hatıra için bir kapağın yüzünü yerleştirme fırsatı verir! foto kabinden farklı olarak tek kare ile derginin kapak yıldızı olabiliyorsunuz, arkadaşları ve aileriyle elbette bu özel anı birlikte paylaşılabilmektedir.

Özellikle kurumsal firmaların ödül törenleri veya müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlamak isteyen firmalar tarafından yoğun bir talep görmektedir

+ Green Box teknolojisi ile sınırsız yaratıcı içerikler
+ Kuruma özel farklı tarzlarda birden çok fazla dergi kapağı hazırlanabiliyor
+ 8 saniye içinde baskı teslimi
+ 10x15 cm veya 15x20 cm boyut şeçenekleri
+ Aksesuar seçenekleri

Üst taraftaki fotoğrafta rast bira bahçesi organizasyonunu örnek olarak verdik, şimdi bu kurumsal firmanın tanıtımında ne kadar etkili olabileceği hakkında kısa bir örnek vereceğiz.

Örnek : Hafta sonu dolu bir mekan düşünün ! Ama normal olarak hafta içleri normal olarak biraz daha seyrek müşteri kitlesine sahipler. Rütin olarak haftada 1 (gün) belirleyerek sakin geçenler günlerini magazin cover sayesinde dolu geçirebiliyorlar. Hatta kendisinin baya fanlarıda bulunmaktadır. Neredeyse tüm ziyaretciler sosyal medya hesaplarında bu anları paylaştılar. Firmanında organik olarakta reklamı gerçekleşmiş oldu

Hem ziyaretcilerinize güzel bir anı hediye etmiş oluyorsunuz hemde büyük bir artısı ise ziyaretciler sizin markanızın sosyal medyada viral reklamınızı yapıyor olucaklar. Muhteşem olduğunu söylemiştik, bu hizmeti alabilmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.