Hashtag Print

Event lerde instagram veya twitter da paylaşılan fotoğrafları otomatik algılayan ve 8 saniye içinde fotoğraf baskısı veren muhteşem bir sistem..
Hashtag Print İzmir

Hashtag Print yeni nesil sosyal medya ve eski nesil bakmalara doyamadığımız basılı fotoğrafların muhteşem birleşimidir. Özellikle firma tanıtım ve düğünlerde sıklıkla kullanılan sistem izmir de ilk defa bizim hizmet kapsamımızda sizlere sunuyoruz.

Üst tarafta bir düğün organizasyonunu örnek vermiştik, şimdi ise kurumsal bir firmanın tanıtımında ne kadar etkili olabileceği hakkında kısa bir örnek vereceğiz.

Örnek : Redbull firması bir organizasyona katılıyor. Firma bir #hashtag belirliyor, buda #redbullkanatlandirir olsun diyelim. Firmanın standında reklam bannerları ve hostesler hastag ın tanıtımını yapıyorlar.Ziyaretciler kendi telefonlarından fotoğraflarını çekiyorlar ve kendi instagram veya twiter hesaplarından #redbullkanatlandirir hashtag kullanarak fotoğraflarını paylaşıyorlar. Bu paylaşımımı yazılımımız otomatik algılıyor ve firmaya özel hazırladığımız tasarım eşliğinde 10x15 fotoğraf baskısı otomatik olarak termal printerımızdan çıktı verebiliyoruz. Bunu da ziyaretcilerinize hediye olarak verebiliyorsunuz.

Hem ziyaretcilerinize güzel bir anı hediye etmiş oluyorsunuz hemde büyük bir artısı ise ziyaretciler sizin markanızın sosyal medyada viral reklamınızı yapıyor olucaklar. Muhteşem olduğunu söylemiştik, bu hizmeti alabilmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hashtag Print